Водогосподарники Ізмаїльщини лагодять меліоративну мережу завдяки японській техніці

Оперативне усунення аварій на меліоративних системах відіграє ключову роль у забезпеченні стабільного зрошення сільськогосподарських культур, особливо в посушливі періоди.
Про це пише Держрибагентство.
Пориви трубопроводів можуть спричинити значні втрати води, що негативно впливає на якість ґрунтів і врожайність. Завдяки злагодженій роботі фахівців водогосподарських організацій Держрибагентства та сучасній техніці, зокрема японським екскаваторам-навантажувачам Komatsu, вдається мінімізувати негативні наслідки аварій і забезпечити надійне функціонування меліоративних систем.
Зокрема, фахівці Ізмаїльського управління водного господарства (УВГ) успішно усунули порив трубопроводу на внутрішньогосподарській меліоративній мережі та облаштували колодязь на Ташбунарській зрошувальній системі. У Вільнянському МУВГ було ліквідовано два пориви на напірному трубопроводі Вільнянської зрошувальної системи, а спеціалісти Болградського МУВГ усунули порив на напірному трубопроводі, забезпечивши безперебійне водопостачання. Також працівники Кілійської експлуатаційної дільниці ліквідували чотири пориви на стальному трубопроводі насосної станції Татарбунарської зрошувальної системи.
Сучасні екскаватори-навантажувачі Komatsu вже зарекомендували себе як незамінні інструменти для аварійно-відновлювальних робіт на меліоративних мережах, завдяки їхній високій маневреності, потужності та надійності.
Нагадаємо, що в рамках проєкту міжнародної технічної допомоги «Програма екстреного відновлення» - «Невідкладна підтримка аграрного сектору», який фінансується Урядом Японії за підтримки японського агентства міжнародного співробітництва (JICA), Україна отримала 29 одиниць техніки одного з провідних світових виробників Komatsu.
-
Сьогодні
-
Завтра
-
Незабаром