У поліклініці Ізмаїла завершується реконструкція приміщень для розташування ПЛР-лабораторії

12 Лютого 2024, 11:20
Устаткування. Фото: Ізмаїльська РДА 296
Устаткування. Фото: Ізмаїльська РДА
В місті Ізмаїл Одеської області у поліклініці по вул. Клушина, 6, на четвертому поверсі, завершується реконструкція приміщень для розташування мікробіологічної лабораторії з проведення досліджень ПЛР - методом хворих з гострою респіраторною хворобою COVID-19. 

Про це повідомили у пресслужбі Ізмаїльської РДА.

У 2022 році міською лікарнею отримано акредитаційний сертифікат Національного Агенства Акредитації України по EN ISO 15189:2015 згідно вимог міжнародного європейського стандарту, з урахуванням включення до складу ПЛР-лабораторії.

До складу Лабораторного блоку Комунального некомерційного підприємства Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області «Ізмаїльська міська центральна лікарня» входять такі відділи: клінічний, біохімічний, гематологічний, цитологічний, імунологічний, серологічний, вірусологічний, бактеріологічний.

Відкриття ПЛР-лабораторії дає можливість розширити сферу досліджень, а також збільшити кількість досліджень та швидкість проведення аналізів з різних інфекційних захворювань для пацієнтів нашого району та півдня Одеського регіону. Дослідження ПЛР мають більш високі показники чутливості, надають можливість виявляти наявність інфекції на ранніх стадіях інфікування, до проявів клінічних симптомів захворювання, а також здійснювати контроль за перебігом інфекційного процесу та оцінювати ефективність лікування. Діагностичні можливості методу ПЛР дозволять виявляти ВІЛ, гепатити, Covid-19, різні урогенітальні інфекції, герпес-інфекції.

На даний час роботи на об’єкті на завершальному етапі. Наразі очікується обладнання за зверненням закладу до Департаменту охорони здоров’я Одеської обласної військової адміністрації.
13/07/2024 П'ятниця
12.07.2024