Ізмаїльська бібліотека Котляревського повідомила про надходження книжкових новинок

13 Грудня 2023, 20:30
Зима-ідеальна пора для книголюбів 232
Зима-ідеальна пора для книголюбів

Надходження нових книг до бібліотеки – це завжди  подія. Огляди нових книг переважно є універсальними за змістом та інформаційними за призначенням.

Ізмаїльська міська бібліотека Котляревського представила широкому загалу огляд книжкових новинок, які надійшли до них. Це детективи: від історичних до психологічних; сентиментальна проза, мелодрами, епічні та сімейні романи, фентезі, любовні романи, молодіжна проза та дитячі книги зарубіжних авторів. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

1. Герберт. Френк. «Капітула Дюни» – 576 сторінок.       

Френк Герберт – американський письменник-фантаст, найбільше відомий як творець «Дюни» та її продовжень. Хоча Герберт став відомим як автор наукової фантастики, він також був журналістом, фотографом, новелістом, книжковим рецензентом, екологічним консультантом та лектором.

Френк Герберт – автор масштабної фантастичної саги «Хроніки Дюни», яка давно вже стала культовою. Перекладена десятками мов, вона здобула мільйони шанувальників у всьому світі, обігнавши в рейтингах навіть «Володаря перстнів». Тепер це вже класична, еталонна сага, в якій ідеться про вічну боротьбу і жагу до перемоги, про вірність і зраду, про ціну справедливості і вибір шляху.                                    Дві екранізації роману «Дюна» вийшли у 1984 та 2000 роках. Готується новий фільм, режисером якого став Дені Вільньов.

Після знищення планети Ракіс Всечесними Матронами, орден Бене Ґессерит переселився на Капітулу, щоб перетворити її на новий Ракіс і розводити там піщаних хробаків. Всечесні Матрони майже завершили завоювання Старої Імперії, знищили цивілізацію Бене Тлейлаксу, і Бене Ґессерит опиняються однією з їхніх мішеней. Матрони прагнуть засвоїти технології та надлюдські здібності Бене Ґессерит і знищити їхнє Сестринство. Настоятелька Дарві Одраде працює над таємним планом подолання Всечесних Матрон.

2. Гувер, Коллін. « 9 листопада» – 432сторінки.

 

Авторка міжнародних бестселерів у жанрах: романтична проза, young adult, трилер.  Колін Гувер не любить обмежувати себе певним жанром, тому в її книжках їх може бути одразу кілька.

Роман «9 листопада» посідає 19 місце у списку ТОП-100 бестселерів Amazon: 5 у категоріях New Adult та американська література, 8 – серед сучасних романів.

«9 листопада» - це вражаючий роман про першу любов, довіру та відповідальність. Автор Коллін Гувер створює захопливий сюжет, в якому головні герої Феллон та Бен зустрічаються раз на рік протягом п'яти років, розвиваючи свої почуття і долаючи перешкоди.

Як знати, що кохання справжнє? А який він – любовний поцілунок як у книжках? Як вісімнадцятирічним зрозуміти, що ця хімія гормонів переросте в щире кохання на все життя? І чи можна пробачити тому, хто збрехав ще в день знайомства? Ось на ці запитання шукають відповіді Феллон і Бен. А вам цікаво дізнатися, як закоханість юних героїв роману переростає в кохання? Як, долаючи перепони, зізнаючись у найпотаємнішому і спокутуючи провини, Феллон і Бенові вдається пробачити собі та повірити в себе, не втративши одне одного?

3. Гувер,Коллин. «Веріті» – 336 сторінок.

Сучасна американська письменниця, переважно працює в жанрі любовних романів. Хоча сама автор зізнається, що не є романтиком. Проте її твори викликають сльози і інші бурхливі емоції навіть у загартованих читачів, що завжди щиро дивує автора. Читати книги Колін Гувер варто для того, щоб з головою зануритися в світ романтичних переживань, несподіваних поворотів долі і історій, які могли б статися з кожним з нас. Адже всі книги Колін Гувер розповідають людям про людей. У них немає чарівних істот або магічних шкіл, зате є пронизливі життєві історії, багато з яких відбувалися і з читачами.

Яскравий і дещо мелодраматичний сюжет роману виявляється вдалою ширмою, за якою поміщено міркування про актуальні суспільно-психологічні проблеми, одна з яких — насильство в сім’ї.

Лоувен — молода письменниця, в якої ні цента за душею. Та одного дня до неї звертається Джеремі Кроуфорд, чоловік Веріті — авторки романів-бестселерів. Джеремі пропонує Лоувен завершити цикл книжок Веріті, адже та паралізована після автокатастрофи. Лоувен приїжджає до будинку Кроуфордів, щоб переглянути чернетки письменниці, які допоможуть у роботі, і випадково знаходить автобіографію Веріті. 

Здається, Веріті не планувала, що хтось її прочитає… Рукопис рясніє відвертими подробицями життя подружжя і розповідає, що насправді трапилося того дня, коли померла їхня дочка.

Лоувен вагається, чи показувати автобіографію Джеремі, бо розуміє — це знищить його. То хто ж така Веріті — геніальна письменниця і жертва фатальних обставин чи божевільна маніпуляторка і злочинниця?

4. Елрод, Гел. «Чудовий ранок. Як не проспати життя» – 176 сторінок.

Книжка пройнята невичерпним, заразним натхненням, і натренувати читача вчасно підводитися з ліжка – це найменше, що вона здатна зробити. Насправді ж ця праця вчить куди більш масштабних речей: вона розкриває секрети про те, як кардинально змінити своє повсякдення і як знайти в собі сили розпочати омріяне життя.

Серед книг про продуктивність «Чудовий ранок» вирізняється по-справжньому дивовижною біографією самого автора. Він – аж ніяк не звичайний спікер, що одного дня зненацька вирішив вчити інших мотивації. Історія Гела Елрода одночасно глибоко трагічна й нескінченно щаслива. Потрапивши в страшну автокатастрофу в юному віці, отримавши невтішні прогнози про неможливість більше встати на ноги, він одного дня приголомшив усіх навкруги: письменник не просто почав ходити, а й навіть зміг бігати.

Однією з кращих книг із тайм-менеджменту це видання є цілком заслужено. Воно встановлює перед читачем чарівне правило «першої години дня» і пояснює, чому і як початок ранку визначає настрій і успіх усієї доби. Ця книга розповідає, як пов’язане ваше вміння прокидатися вчасно із загальним самопочуттям і станом здоров’я. Автор також висвітлює неочевидний зв’язок між самодисципліною та стійкістю до стресу.

5. Етвуд, Марґарет. «Орикс і Деркач» – 320 сторінок.

 

Марґарет Етвуд – канадська письменниця, літературна критикиня, захисниця природи й феміністка. Її книжки вийшли друком у більш ніж 35 країнах і були перекладені понад 20 мовами. Роман «Орикс і Деркач» визнаний одним із кращих творів Марґарет Етвуд, авторки культової «Оповіді служниці».

Світ безповоротно розділено: еліта і плебеї, науковці й простаки. Через перенаселення і глобальне потепління, яке зайшло дуже далеко, Земля може стати непридатною для життя. Роздроблене людство викачує останні ресурси з виснаженої планети. Дітей можна замовити, а нові органи вирощують в тілах гібридів. Здається, цей світ приречений. І тоді двоє друзів, Сніголюд та Деркач, і їхня подруга Орикс стають співучасниками проєкту «Парайдайс», що має створити расу нових людей. Таких, що не вигадають собі богів і не залежатимуть від ґаджетів, житимуть у гармонії з природою, не намагаючись її знищити. Але серед трьох творців один вирішить: створивши щось нове, треба викорінити старе. Знаряддям викорінення старого світу має стати глобальна пандемія страшної хвороби, ліків від якої немає...

Про решту книжок можна детальніше прочитати на сайті бібліотеки.

20/04/2025 Неділя
20.04.2025
19.04.2025
18.04.2025

Ставайте Друзями Району

Ваші внески — це щирий жест довіри, який допомагає нам працювати незалежно й надихає на нові проєкти. Разом ми будуємо сильніше суспільство, додаючи трохи любові в кожен день!

128 із 300 учасників

Ще 172 учасників, щоб досягти мети!

Долучитися